FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.silvertournament.fora.pl Strona Główna » I Edycja Silver Tournament

PostWysłany: Pią 16:43, 11 Sty 2008 Back to top

STARGARDZKI KAT (0) 1-1 (1) GRYF KOBYLANKA
Minuta 32: Sjaak Fortuyn 1 - 0
Minuta 69: Radu Sitaru (Cevdet Aksu) 1 - 1
Minuta 120: Radu Sitaru (Adi Husariul) 1 - 2

Na stadion ghetto boys's arenaprzyszło zaskakująco mało kibiców, bo tylko 5922. Było widać brak dopingu dla gospodarzy, bo mecz od początku zaczął się pod dyktando GRYFA - udane akcje defensywne zarówno w pierwszej jak i w drugiej linii, strzały na bramkę. Gdy wydawało się, że GRYF obejmie prowadzenie to zawodnik KATA - Sjaak Fortuyn - pokonał bramkarza GRYFA Allegrę w 32 minucie. Przez następne minuty nic się nie działo... KAT dokonał kilku zmian w połowie... Wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem zawodników ze Stargardu... Radu Sitaru strzela gola z sytuacji sam na sam w 69 minucie. Nadszedł czas na dogrywkę... Już w 1 minucie dogrywki szansę miał Sitaruz z GRYFA, ale Aitken cudem złapał piłkę. Minutę później szansę miał tymczasem zawodnik KATA - Zaleski, ale zmarnował dogodną sytuację. Druga część dogrywki to kompletna przewaga GRYFA, choć KAT dobrze się bronił, a Sitaru zmarnował trzy dogodne sytuacje a Olariu jedną. Wydawało się już, że dojdzie do serii jedenastek, ale Radu Sitaru w ostatniej minucie meczu stanął sam na sam z bramkarzem po przepięknym podaniu Husariula. Sitaru w podobny sposób jak poprzednio minął Aitkena i dopełnił formalności strzelając na pustą bramkę. Po golu jeszcze jedną akcję mieli gracze KATA, ale zosatła ona zatrzymana już w pierwszej linii. Mecz z pewnością godny finału. Kibice KATA mogą być niezadowoleni, ale na pewno zarzyli niezłej dawki pięknego futbolu....
GRATULACJE DLA GRYFA, ale dla KATA też za dojście na sam szczyt turnieju. Dziękuję wszystkim ekipom za udział i zapraszam do wzięcia udziału w II EDYCJI ST. Teraz dam Wam wypocząć w ferie, ale po nich zanczną się zapisy do II EDYCJI! Werbujcie drużyny, które są tego warte! Dzięki i zapraszam ponownie, Bogdan!

Ostatnio zmieniony przez Bogdan dnia Pią 16:54, 11 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy