FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.silvertournament.fora.pl Strona Główna » III Edycja Silver Tournament

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 21:41, 03 Lip 2008 Back to top

Finał:

Obwodnica Wielki Kack 4-2 FC GRZĘDZICE dg.

Dziś o 18:00 rozpoczęło się spotkanie finałowe turnieju Silver Tournament! Obie drużyny podeszły do spotkania bardzo skupione. Bardzo dobrze zaczęła drużyna z Grzędzic. Bo Linh Quach w 7. minucie pokonał Gyorgy'ego Nyariego. Odpowiedź przyszła już 11 minut później, kiedy Maurice Vandelanotte strzelił gola głową! Było 1-1. Do końca pierwszej połowy Vandelanotte grał bardzo dobrze, ale nie mógł strzelić drugiego gola. Wydawało się, że jeśli Obwodnica wygra to on zostanie MVP finału. W połowie spotkania Maciej Dączebski zszedł z boiska a na jego miejsce wszedł Sobiesław Banach. To była bardzo ważna zmiana w tym mecz, bo Banach pokonał Dariusza Juścińskiego w 74 minucie po świetnej zespołowej akcji Obwodnicy! Wydawało się, że mecz zakończy się w regulaminowym czasie gry, ale w 80. minucie Stanisław Szbłowski pokonał słabo się w tym meczu spisującego Nyariego! Było 2-2! W międzyczasie na boisko wszedł Zsolt Zombori. To także miała okazać się ważna zmiana. Nadszedł czas na dogrywkę. Od początku mocno zaatakowała Obwodnica i w 97. minucie Zombori strzelił gola na 3-2. Grzędzice wyraźnie opadły z sił! Nie mogli ugrać żadnej składnej akcji. W dodatku w 109. minucie gola na 4-2 strzelił Węgier Zombori. Mecz był praktycznie skończony. Zombori miał jeszcze raz pokonać bramkarza, gdyż był z nim w sytuacji sam na sam, ale Juściński świetnie obronił. Obwodnica wygrała turniej wygrywając spotkanie finałowe świetną dogrywką. MVP finału został Zsolt Zombori.