FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.silvertournament.fora.pl Strona Główna » III Edycja Silver Tournament

Posty: 165 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 19:27, 26 Cze 2008 Back to top

GRYF KOBYLANKA 0-3 Obwodnica Wielki Kack

Na stadion "Bogdanówka" w Gdyni Wielkim Kacku przyszło ponad 8000 widzów, aby obejrzeć spotkanie w rozgrywkach Silver Tournament! Obydwie drużyny toczyły zaciętą walkę aż do 11 minuty, kiedy doszło do przełomu! Sobiesław Banach po pięknym podaniu Zbigniewa Szydło znalazł się sam na sam z bramkarzem Silvio Allegrą i pokonał go otwierając wynik meczu na korzyść Obwodnicy! Od tego momentu obie drużyny skupiły się na defensywie w pomocy. Lepsze skutki przyniosło to drużynie OWK, co odzwierciedliło się dopiero w 80 minucie, kiedy po dużym zamieszaniu Banach piłkę dobił po strzale Zsolta Zomboriego na pustą bramkę. Było 2-0. Zniechęceni zawodnicy drużyny GRYFA w 87 minucie stracili kolejną bramkę, gdy po obronionym strzale Banacha przez Allegrę napastnik OWK doskoczył do piłki i skierował ją beż problemu do siatki. Popis Sobiesława Banacha zapewnił drużynie Obwodnicy udział w wielkim finale!

BALDUR 1-2 FC GRZĘDZICE

Mecz na "Baldur's Arena" miał być wielkim sportowym wydarzeniem i z takim założeniem na mecz przyszło 8757 kibiców. Nie mogli być zawiedzeni. W meczu wyróżniała się postawa bramkarzy obu drużyn - Bogdana Rowińskiego i Dariusza Juścińskiego. W 51. minucie jako pierwszy pokonany został Rowiński kapitulując po strzale Bo Linh Quacha! Było 1-0 dla FC GRZĘDZICE! W ostatnie 10 minut spotkania padły aż dwa gole! Pierwszy dla GRZĘDZIC, kiedy po strzale Szblowskiego Rowiński wypuścił futbolówkę doskoczył do niej sam Szblowski i dopełnił formalności dobijając piłkę na pustą bramkę! Było już 2-0 i kwestia, kto będzie grał w finale była już praktycznie przesądzona! Jeszcze w 90. minucie ostatni gol w tym sezonie, honorową bramkę w tym spotkaniu zdobył Alberto Jurov posyłając niesamowity strzał w kierunku bramki Juścińskiego. 2-1 to sprawiedliwy wynik!

Teraz o złoto walczyć będą Obwodnica z Grzędzicami, a o brąc Gryf z Baldurem! Będzie ciekawie!